realmagick.com The shrine of knowledge.
Deities & Heros >> Mesopotamian
streams and rivers, flowing water, bringer, deity

Iskur

Author: Obsidian

(Sumerian) The chief weather deity, Lord of storms and tempests; He-Who-Wields-The-Lightning. He also has a benificent aspect as the bringer of cleansing and fructifying rain. He was patron of flowing water generally, and that could imply either living streams and rivers which irrigate the land, or floods which destroy.

Suggested News Resources

İşkur Başvuru Yap - İşkur 100 Bin İşçi Alımı Gerçekleştirecek - Işkur Başvuru Formu Ankara - 11 Mart 2016 Cuma
İŞKUR Genel Müdürü Nusret Yazıcı tarafından yapılan açıklamada sadece nisan ayında 176 bin ilan açıldığı, bu ilanlar sonucu 70 bin kişinin işe yerleştirildiği belirtildi. 100 bin ilanın hala boş olduğunu belirten Yazıcı, çalışmak isteyenlere çağrı yapıyor.
İşkur Kursları - İşkur'un Hangi Kursları Var, İşkur Kurslarına Katılım
İşkur'un düzenlediği meslek edindirme kurslarına katılarak hem sertifikalı ve geçerli bir mesleğe sahip olabilir, hem de kursa katıldığınız her gün için 20 TL ödeme alabilirsiniz.
KAYMAKAM KUBİLAY'DAN İŞKUR'A BAŞARI BELGESİ
Kaymakam Metin Kubilay, İŞKUR Çerkezköy Hizmet Merkezi'ni ziyaret ederek, çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Vatandaşlarla da sohbet eden Kaymakam Kubilay, ziyaretin sonunda İŞKUR Hizmet Merkezi Müdürü İlhan Kütük'e başarı belgesi takdim etti.
İşkur Başvuru Sorgulama - İşkur Sorgulama, İşkur Maaş ve Başvuru Sorgulama - Milli Haber
Günümüzün en önemli sorunlardan biri de yeni mezunların ya da bir işe girmek isteyenlerin iş bulmak için tam olarak nereden başlayacağını bilmemesidir. Bu konuda devletin kurmuş olduğu İŞKUR şüphesiz iş bulamayanlar için en büyük yardımcı. Peki ...
EDİRNE İŞKUR, EMEKÇİ KADINLARI UNUTMADI
Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Şengül Çildam' ın katılımıyla gerçekleşen etkinliklerde, İŞKUR tarafından düzenlenmekte olan Aktif İşgücü Programları'ndaki kadınlar ziyaret edildi.