realmagick.com The shrine of knowledge.

Andrus Varnik

Andrus Varnik is described in multiple online sources, as addition to our editors' articles, see section below for printable documents, Andrus Varnik books and related discussion.

Suggested News Resources

Andrus Värnik on odaviskesektoris tagasi!
"Andrus nägi väga kihvt välja ja viskas tublisti. Kolm katset olid 69 meetri peale," sõnas võistluse korraldaja Ants Kiisa. "Ma ei imestaks, kui ta ka 73-74 meetrit ära viskaks.
Taas staadionil ja poodiumil! Värnik tuli Antsla mitmevõistluses teiseks
Värnik on Jaanus Kala korraldataval mitmevõistlusel üles astunud varemgi, 1998. aastal oli ta võidutulemus 2669 punkti ja viis aastat hiljem 2852. Muide, oda ei visanud Eesti rekordimees sellistes tingimustes kaugemale ka tippvormis olles, ta varasemad ...
Soome kergejõustikuametnik: veel üks venelane põrus 2005. aasta Helsingi MM-il dopinguga
Delfi Sport. HELSINGI MM JA ANDRUS VÄRNIK VÕITIS ODAVISKES KULDMEDALI. FOTO: Marko Mumm.
Andrus Värnik on oma elu rööpasse saamas
"Probleeme pole. Ta käib alkoholiravil ning on ka muidu hästi käitunud," ütles kriminaalhoodlusametnik Reve Rohtmaa Õhtulehele. Ravi peab Värnik ise kinni maksma ning protseduuride kohta kriminaalhooldajale tõendi esitama.
PISARATENI AVAMEELSUS: Andrus Värnik räägib vigadest ja õppetundidest: olen elus kohtunud mõne väga vale
Värnik rääkis ka sellest, kuidas asjad nii kaugele jõudsid, et ta naisepeksmise süüdistuse sai ja seetõttu hetkel kohut käib. "Kui on elus olnud paar-kolm väga korralikku naisterahvast ja kui siis satud vale inimese otsa, kes osutub ka väga problemaatiliseks ...

Great care has been taken to prepare the information on this page. Elements of the content come from factual and lexical knowledge databases, realmagick.com library and third-party sources. We appreciate your suggestions and comments on further improvements of the site.

Discussion Forum
Nso
Place for your opinion