Druzi is described in multiple online sources, as addition to our editors' articles, see section below for printable documents, Druzi books and related discussion.

5Muzeum ve Frenštátě pod Radhoštěm. Pánbu, všichni svatí a ti druzí. Světci a duchovní kultura Frenštátska.
My a ti druzí*. BEDŘICH LOEWENSTEIN**. Kronach/Fischbach, Spolková republika Německo.
Kapitola VI. PASSING-BABLOK A TI DRUZÍ .
Passing-Bablok a ti druzí 33. Kapitola VI. PASSING-BABLOK A TI DRUZÍ .
The Rockorder
"Druzi" quartz which has an "encrustation" crystal habit. This aggregate of minute crystals coating a surface is also referred to as "druzy encrustation.

Suggested News Resources

Domácí skončili ve skupině druzí
Plzeň – Druhým dnem pokračoval v hale HBC Plzeň na Košutce hokejbalový turnaj nejlepších klubových týmů s názvem World Cup. Domácí celek v úvodním utkání turnaje porazil německého mistra Heilbronn Hornets 3:0.
Další vydařený turnaj házenkářů, byli druzí
Linec, Strakonice - Strakoničtí muži obsadili na dvoudenním turnaji v Linci stříbrnou příčku. Třikrát vyhráli a jednou prohráli. O víkendu jedou do Libčic.
Plážoví volejbalisté Husince druzí v poháru
Husinec – Beachvolejbalisté Slavoje Husinec Luděk. Filip s Janem Suchým se o víkendu zúčastnili dalšího turnaje Českého poháru plážových volejbalistů v Olomouci av silné konkurenci vybojovali druhé místo.
Deblkanoisté Koplík s Vrzáněm skončili ve finále SP v Praze druzí
Praha - Deblkanoisté Tomáš Koplík s Jakubem Vrzáněm obsadili ve finále Světového poháru vodních slalomářů v Praze druhé místo a poprvé v kariéře se tak na vrcholné akci prosadili na stupně vítězů.
Separatistická Abcházie si zvolila nového prezidenta
Druzí dva kandidáti, vůdce abchazské opozice Raul Chadžimba a premiér Sergej Šamba, dostali 16 500, respektive 14 000 hlasů. "To umožňuje hovořit o jasném vítězství našeho kandidáta," řekl zástupce volebního štábu viceprezidenta Kristian Bžanija.