realmagick.com The shrine of knowledge.

Heptam

Heptam is described in multiple online sources, as addition to our editors' articles, see section below for printable documents, Heptam books and related discussion.

Suggested News Resources

Kıbrıs Nuh'un gemisi otelde bir doğumgünü (Duyguyla Geziyorum)
Gazlı içecekler hep tam kıvamında geldi. Yemek işi damak tadına göre değiştiği için büfenin kendini tekrarlaması dışında lezzet ile ilgili yorumları kişiye özel bırakmalıyım.
Dış politikada da aynı düstur: Kürt anasını görmesin
Evet, eder, o adlî süreç hep tam şu anda devam eder. Boğuşma neticesinde boynu kesilmiş! O da öyle olur, boğuşurken birden boynu kesilir insanın.
Şenol Güneş ve hakemler! Ömer Faruk Ünal
Şenol Güneş maç ya da puan kaybettiği zaman mutlaka hakeme çatıyor. Kazandığı zaman da hakemin adil yönettiğini söylüyor. Son Mersin İY maçında olduğu gibi...
SON DAKİKA | Beşiktaş-Mersin İdman Yurdu maçı ertelendi - Fanatik
paylaş. 203. clearfix.
Büyükelçi Karslıoğlu'ndan Almanya AB Bakanı'na sert çıkış
Türk-Alman Öğrenci ve Akademisyenler Platformu toplantısında Almanya AB Bakanı Michael Roth ile Berlin Büyükelçisi Hüseyin Avni Karslıoğlu arasında söz düellosu yaşandı.

Great care has been taken to prepare the information on this page. Elements of the content come from factual and lexical knowledge databases, realmagick.com library and third-party sources. We appreciate your suggestions and comments on further improvements of the site.

Discussion Forum
ANTON
Place for your opinion