realmagick.com The shrine of knowledge.

Karakol

Karakol is described in multiple online sources, as addition to our editors' articles, see section below for printable documents, Karakol books and related discussion.

Suggested News Resources

"Karakol gemiye" ziyaretçi akını
Kıbrıs Barış Harekatı'nın Ege safhasında "karakol gemi" olarak görev yapan Gölcük Belediyesi Yarhisar Müze Gemisi'nin ziyaretçi sayısı, 190 bin kişiyle ilçenin nüfusunu geçti.
Mahallelere karakol, yas evlerine önlem
YENİ KARAKOLLAR: 2003-2013 arasında, ağırlıklı jandarma karakolları olmak üzere 300'e yakın karakol kapatılmıştı. Terör örgütü PKK'nın yeni dönemde uygulamaya çalıştığı “barikat-çukur” ve özellikle umutsuz, politize olmuş gençleri örgüte kazandırma ...
İdil'de 3 karakol ve 3 güvenlik noktası kurulacak
Terör operasyonlarının başarıyla gerçekleştirildiği İdil'de, operasyonların başladığı 16 Şubat'tan bu yana 10 ton patlayıcı imha edildi.
Türkiye harekete geçti! Ege Denizi'nde 'karakol' kuruluyor
Çeşme, Dikili, Küçükkuyu gibi ilçelere karakol kuracak olan ekipler, bu karakolların sayısını ise yoğunluğa göre artıracak.
Operasyonların sona erdiği İdil'e 3 karakol ve 3 özel harekat noktası
Şırnak'ın İdil ilçesinde 16 Şubat'ta ilan edilen sokağa çıkma yasağından sonra başlatılan operasyonlar dün sona ererken, yasağın devam ettiği ilçede şimdiye kadar yaklaşık 10 ton patlayıcının imha edildiği belirtildi.

Great care has been taken to prepare the information on this page. Elements of the content come from factual and lexical knowledge databases, realmagick.com library and third-party sources. We appreciate your suggestions and comments on further improvements of the site.

Discussion Forum
Signal Bridge Attitude Signal
Place for your opinion