realmagick.com The shrine of knowledge.

Kasaya

Kasaya is described in multiple online sources, as addition to our editors' articles, see section below for printable documents, Kasaya books and related discussion.

Suggested News Resources

Sony DSC-HX80: Küçük kasaya büyük özellik!
Sony, küçük kameralara büyük özellikler eklemek konusunda giderek daha maharetli bir hale geliyor. Firma şimdi de, DSC-HX80'in tanıtımı ile beraber kompakt kameralarını da unutmadığını göstermiş durumda. Bir önceki yılın HX90V modelinin önüne geçen ...
2B arazi satışından bu yıl kasaya 3.7 milyar TL girecek
2B arazi satışından bu yıl kasaya 3.7 milyar TL girecek. Tarım arazilerinin satışında sürenin uzatılmasıyla yaklaşık 150 bin kişiye yeni fırsat sunacaklarını belirten Bakan Ağbal, "Nisan ayında satış işlemine başlayacağız.
ZTE Blade V7 ve V7 Lite modellerinde metal kasaya geçiş yaptı
Çinli teknoloji devi ZTE yeni nesil akıllı telefonları V7 ve V7 Lite'ı MWC 2016 kapsamında tanıttı. Telefonların en önemli özelilği ise metal kasa ile gelmeleri.
"Başka şubeden geldim, kasiyerim" dedi, kasaya geçti, 1800 lirayı alıp kaçtı #Video
Beylikdüzü'nde bir marketler zincirinin şubesine giden kadın, başka bir şubeden görevlendirildiğini söyleyerek kasaya oturdu.
Metal kasaya sahip LG G5 artık resmi
LG G5, G serisinin metal kasaya sahip ilk telefonu oldu. Tasarım tarafında en dikkat çeken noktalardan biri de çıkarılabilir 2.800 mAh kapasiteye sahip pil modülü.

Great care has been taken to prepare the information on this page. Elements of the content come from factual and lexical knowledge databases, realmagick.com library and third-party sources. We appreciate your suggestions and comments on further improvements of the site.

Discussion Forum
Buffalo Creek Flood
Place for your opinion