realmagick.com The shrine of knowledge.

Kyprus

Kyprus is described in multiple online sources, as addition to our editors' articles, see section below for printable documents, Kyprus books and related discussion.

Suggested News Resources

Rasismus v Evropském paralmentu: „Turci jsou barbarští psi,“ volal Řek
Napjetí mezi zeměmi umocnila v roce 1974 turecká anexe severní části Kypru poté, co se Kypr rozhodl připojit k Řecku. Tureckou invazi odsoudilo OSN i mezinárodní společenství, ostrov je ale dodnes rozdělen.
Kulhavý je po operaci, v zápěstí má destičku a šrouby
Kulhavý se zranil v neděli při pádu během závodu na Kypru, vřetenní kost levé ruky má zlomenou nadvakrát. Hned po návratu do Čech se v Praze Motole podrobil operaci. "Trvala tři hodiny, vyhráli si s tím," přiblížil.
Rasismus v Evropském parlamentu: „Turci jsou barbarští psi,“ volal Řek
Napětí mezi zeměmi umocnila v roce 1974 turecká anexe severní části Kypru poté, co se Kypr rozhodl připojit k Řecku. Tureckou invazi odsoudilo OSN i mezinárodní společenství, ostrov je ale dodnes rozdělen.
Kulhavý si při závodě na Kypru zlomil ruku
Larnaka - Biker Jaroslav Kulhavý si necelého půl roku před obhajobou zlaté olympijské medaile zlomil ruku. Během závodu na Kypru se zranil poté, co spadl z kola po opravě spadlého řetězu. Levou ruku má jednatřicetiletý cyklista v sádře, další vyšetření ...
Vrácení obrazu Toyen brání estébáci a pomalé soudy
On v roce 1996 nakupoval i pozemky a teď žije bohatě na Kypru. Jak mohl v armádě vydělat desítky až stovky milionů? Vaše rodina dostala obraz přímo od autorky?

Great care has been taken to prepare the information on this page. Elements of the content come from factual and lexical knowledge databases, realmagick.com library and third-party sources. We appreciate your suggestions and comments on further improvements of the site.

Discussion Forum
Commune
Place for your opinion