realmagick.com The shrine of knowledge.

Tautus

Tautus is described in multiple online sources, as addition to our editors' articles, see section below for printable documents, Tautus books and related discussion.

Suggested News Resources

BYU football spring practice roundup – March 8
On the defensive side, Sitake said that Moses Kaumatule, Tomasi Laulile, Sae Tautu, Harvey Langi and Sione Takitaki were all making strong cases to start at defensive end in the Cougars' new 4-3 defense. “They're doing great.
Grieķu politiķis izraidīts no Eiroparlamenta par rasistiskiem izteikumiem pret turkiem
Politiķis grieķiski paziņoja, ka turki ir "garīgi barbari, bezdievji, krāpnieki un netīri" cilvēki, un salīdzināja turku tautu ar suni, kas izliekas drosmīgs, bet metas bēgt, tiklīdz sastopas ar ienaidnieku.
Krievija varētu pieprasīt no Serbijas garantijas
Serbijas prezidents Tomislavs Nikoličs 9.martā ieradies darba vizītē Maskavā. Viņš devies uz Krieviju, lai iegūtu Starptautisko pareizticīgo tautu fonda balvu.
Gavēņa rekolekcijas: Dalīties nozīmē vairot prieku
Ariči rekolekciju mājas kapelā Francisks un viņa līdzstrādnieki noklausījās tēva Ermesa teiktos vārdus: «Tas, kas visvairāk ievaino kristīgo tautu, ir klēra piesaistīšanās naudai, bet tas, kas to dara laimīgu, ir dalīta maize.
VAKARA ZIŅAS: Kamēr prezidents atveseļojas, sieva iziet sabiedrībā
Šobrīd Latvijas Valsts prezidents pēc pārciestās operācijas, kas veikta Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcā, uzsācis veselības atjaunošanas procedūras rehabilitācijas centrā «Vaivari».

Great care has been taken to prepare the information on this page. Elements of the content come from factual and lexical knowledge databases, realmagick.com library and third-party sources. We appreciate your suggestions and comments on further improvements of the site.

Discussion Forum
David Hasselhoff Singing Career
Place for your opinion