realmagick.com The shrine of knowledge.

Uraz

Uraz is described in multiple online sources, as addition to our editors' articles, see section below for printable documents, Uraz books and related discussion.

Suggested News Resources

Poważny wypadek kolarza. Spadł kilka metrów w dół, ma uraz kręgosłupa
Kazach Daniił Fominych miał poważny wypadek w trakcie kolarskiego wyścigu Paryż-Nicea. 24-letni zawodnik stoczył się parę metrów w dół w wąwóz. Ma złamane dwa kręgi lędźwiowe w kręgosłupie.
Ekstraklasa: uraz Kiełba nie jest poważny
Kiełb z powodu urazu musiał opuścić boisko w 77. minucie meczu z Piastem. Jego miejsce na placu gry zajął Kamil Dankowski.
Niegroźny uraz Zbigniewa Małkowskiego
Niegroźny uraz Zbigniewa Małkowskiego. Uraz Zbigniewa Małkowskiego, przez który nie wystąpił w spotkaniu z Wisłą Kraków (1:1), nie jest groźny - informuje oficjalna strona Korony Kielce. Udostępnij.
Ekstraklasa: poważny uraz Szymona Pawłowskiego. Nie wiadomo, kiedy piłkarz wróci do gry
Uraz jest na tyle skomplikowany, że dalsze decyzje dotyczące leczenia i powrotu na boisko zapadną w ciągu najbliższych pięciu dni - powiedział lekarz Lecha Krzysztof Pawlaczyk, cytowany przez oficjalną stronę klubową. Pomocnik Lecha udanie rozpoczął ...
Derby Walencji dla Levante, uraz Simão Mate
W meczu 29. kolejki Primera División zespół zamykający ligową tabele pokonał Valencię. W ten sposób podopieczni Rubiego odegrali się na czwartym zespole poprzedniego sezonu za dotkliwą porażkę z rundy jesiennej.

Great care has been taken to prepare the information on this page. Elements of the content come from factual and lexical knowledge databases, realmagick.com library and third-party sources. We appreciate your suggestions and comments on further improvements of the site.

Discussion Forum
Agarose Gel Electrophoresis Analysis
Place for your opinion